Kursy

Prowadzimy kursy obejmujące szkolenie teoretyczne (30 godzin) i praktyczne (30 godzin). Stosowany przez nas system jest zgodny z ustawą o prawie drogowym.

Szkolenia teoretyczne obejmują osiem spotkań. W naszej szkole szkolenie teoretyczne to nie tylko "suche fakty". Korzystając z bogatego zaplecza multimedialnego prezentujemy różne sytuacje drogowe, dzięki czemu kursanci uczestniczą w wykładach z zainteresowaniem. W ramach szkolenia teoretycznego prowadzimy również kurs pierwszej pomocy, podczas którego przyszli kierowcy zdobywają praktyczne umiejętności.

Każdy z kursantów otrzymuje bezpłatnie zestaw materiałów niezbędnych do przygotowania się do egzaminu państwowego.

Szkolenie praktyczne obejmuje zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu budowy i funkcjonowania pojazdu, jazdy trasami egzaminacyjnymi (głównie w okolicach WORD-u przy ul. Odlewniczej w Warszawie) oraz jazdy trasami szybkiego ruchu i po zmroku, mające na celu naukę bezpieczniej i skutecznej jazdy we wszystkich warunkach.

Każdy kursant jest ubezpieczony! Aby oswoić kursantów z państwową formą egzaminu prowadzimy wewnętrzne egzaminy teoretyczne i praktyczne na identycznych zasadach.

Doszkalanie
Prowadzimy również jazdy doszkalające dla osób posiadających Prawo Jazdy, które z różnych przyczyn przez jakiś czas nie prowadziły samochodu i chcą "odświeżyć" swoje umiejętności. Jazdy doszkalające prowadzimy samochodami należącymi do naszej szkoły jak również pojazdami naszych klientów.

Usługi       Ceny (zł)
Kurs kat. B             3000 - możliwość płatności w ratach